Avodietetyka | Dla kogo - Avodietetyka

Dla kogo

Brakuje Ci energii do działania, choć codziennie mierzysz się z wieloma wyzwaniami? Nie dajesz rady jeść zdrowo, bo od rana do wieczora pędzisz z jednego miejsca w drugie? Marzysz o szczupłej sylwetce i pięknym wyglądzie cery, włosów i paznokci? Twoje dotychczasowe zmagania z odchudzaniem czy wprowadzaniem zdrowych nawyków żywieniowych kończyły się wyrzutami sumienia i brakiem motywacji do dalszego działania, bo brakowało Ci w nich produktów, bez których nie możesz żyć?

Jeśli postanowisz, że chcesz jeść zdrowiej, schudnąć czy zadbać o siebie, wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych nie powinno mieć terminu ważności ani zasadzać się na poczuciu straty. Z moim e-bookiem na szczęście nie zrezygnujesz z obranej ścieżki, gdy tylko osiągniesz wymarzoną wagę, zmieni się Twoja codzienność lub gdy podczas urlopu na kilkanaście dni będziesz jeść za mało warzyw!

Z proponowanymi przeze mnie przepisami nie spędzisz również długich godzin w kuchni. Czytając e-booka nauczysz się mądrze planować zakupy i przestaniesz marnować jedzenie. Każdy posiłek dostosujesz do swojego harmonogramu dnia, a w dziennym jadłospisie zmieszczą się także produkty, które kochasz! Dowiedz się, jak to możliwe i dzięki mojej filozofii diametralnie zmień swoje myślenie o diecie!