Avodietetyka | FAQ - Avodietetyka

Zanim rozpoczniesz współpracę sprawdź FAQ

Czy dieta jest skomplikowana?

W moim odczuciu niewiele. Posiłki przygotowujesz na 2 dni. Osobiście sama nie przepadam za komplikowaniem sobie życia i spędzaniu dużo czasu w kuchni, dlatego zadbam, żeby jadłospisowe propozycje również były maksymalnie szybkie, przyjemne i proste w obsłudze.

Czy dieta jest droga?

W dużej mierze dostosowuje poprzez wypełnienie kwestionariusza preferencji odpowiednie produkty które będą odpowiednie zarówno finansowo jak i łatwo dostępne. Zazwyczaj na początku diety koszt za zakupy może być trochę wyższy co wynika z zakupu nowych produktów – jednak są to zazwyczaj produkty które wystarczają na długo typu produkty mączne mrożonki oleje, produkty mięsne, bakalie. Zazwyczaj podopieczni też chwalą sobie że na dłuższą metę mniej wydają na jedzenie ponieważ produkty są wykorzystywane do końca, a jedzenie się nie marnuje, a wraz nim pieniądze

Czy dieta będzie odpowiednia dla mojego stylu życia preferencji smakowych?

Oczywiście, na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety, na początkowym etapie współpracy, układam właśnie taki plan żywieniowy w pełni uwzględniający Twoje preferencje.

Czy muszę robić badania laboratoryjne aby rozpocząć współpracę?

Warto wykonać badania takie jak: ● morfologia, lipidogram, glukoza na czczo

W przypadku spadku energii, stanów depresyjnych, trudności z redukcją masy ciała

Warto rozważyć wykonanie dodatkowo: ● oznaczenie poziomu witaminy D w osoczu (25-OH)D, badanie profilu tarczycy, (TSH, ft3, ft4), insulinę na czczo

Wykonanie badań nie jest obligatoryjne do nawiązania współpracy, ale jeśli będzie ona dotyczyć innej kwestii niż budowanie nawyków, odchudzanie czy budowanie masy mięśniowej, warto je wykonać.

Czy współpracujesz z kobietami w ciąży?

Niestety na chwilę obecną nie, jeśli poszukujesz dobrego specjalisty możesz dać znać. Z chęcią mogę polecić Tobie zaufaną osobę.

Czy współpracujesz z pacjentami onkologicznymi?

Niestety na chwilę obecną nie, jeśli poszukujesz dobrego specjalisty możesz dać znać. Z chęcią mogę polecić Tobie zaufaną osobę.

Czy współpracujesz z osobami poniżej 18 r.ż. ?

Obecnie współpracuję wyłącznie z osobami pełnoletnimi.

Czy współpracujesz z osobami z zaburzeniami odżywiania?

Obecnie niestety nie, jednak wkrótce taka współpraca będzie możliwa

Jeśli masz jakieś pytanie na które nie znalazłaś/eś odpowiedzi, odezwij się na adres julia@avodietetyka.pl a obiecuję odpowiedzieć Tobie najszybciej jak to możliwe ;).

formularz kontaktowy