Avodietetyka | O E-book'u - Avodietetyka

O E-book’u

Niemal wszystkie diety czy jadłospisy pojawiające się w Internecie dzielą się na dwie kategorie i są w ich ramach bardzo do siebie podobne. Jedne stawiają na rezygnację z konkretnego typu produktów, co nie jest najzdrowszym pomysłem. Drugie z kolei pełne są kolorowych sałatek, aromatycznych zup-kremów, warzywnych przekąsek, pysznych kasz, chudego nabiału i mięsa. To fantastyczne podejście… ale tylko w teorii!

W praktyce komuś, kto od dzieciństwa pije szklankę coli do obiadu, trudno zastąpić ją wodą. Jeśli osoba szukająca dietetycznego wsparcia nie przełknie surowych warzyw albo uzależniona jest od jedzenia pizzy raz w tygodniu, prawdopodobnie nie wytrzyma nawet krótkiego okresu z nowym jadłospisem. Jeśli pocieszenie znajdujesz w czekoladzie, nie masz czasu gotować ze względu na napięty grafik dnia i życie w biegu, a w dodatku przepisy wydają Ci się drogie lub marnujesz przez nie jedzenie, szybki spadek motywacji przy każdej próbie stosowania się do zasad jest jak najbardziej naturalny!

Dietetyczne rozkosze to zupełnie inne podejście do zdrowego odżywiania. W e-booku znajdziesz kilkadziesiąt przepisów, które uwzględniają różnorodne potrzeby i gusta. Wegetariańskie, wegańskie, mięsne, rybne i bezglutenowe, słodkie i wytrawne – wśród nich z pewnością znajdziesz wiele takich, które pokochasz!

Zaoszczędzić również czas i pieniądze. Podpowiem Ci bowiem, jak dostosować posiłki do Twojego stylu życia oraz jak z ich pomocą stworzyć własne „pudełka” do zabrania ze sobą. Pokażę Ci także, jak przestać wyrzucać jedzenie i nie marnować otwartych produktów.

Wreszcie – dowiesz się, jak w nowym sposobie odżywiania uwzględnić czasem nawet niezdrowe nawyki i przyzwyczajenia! Dzięki temu zapomnisz o wyrzutach sumienia, a motywacja pozostanie na tym samym poziomie od pierwszego dnia z e-bookiem nawet do końca życia!